טלפון כשר עם וואטצפ וואיז ואפליקציות נוספות.

הרבה פונים אלנו בשאלה מה אפשר לעשות עם טלפון כשר שרוצים שיהיה לו גם וואטצפ?

יש לנו בשבילכם כמה פתרונות מעולים , והחדשים שקיימים בשוק היום:

כיום אם אנחנו רוצים להפעיל וואטצפ וואיז או כל אפיקציה נוספת אנחנו חייבים בסמארטפון, תחום הסמארטפונים הוא פרוץ מאוד ויש פריצות רבה, לכן אנחנו מכוונים לכיוון של טלפון מוגן, סמארטפון מוגן, לדוגמא כמו סמארטפון מושגח, אשר מציע טלפון כשר שמגיע ללא דפדפן אינטרנט אלא רק עם חנות אפליקציות כשרה המאשרת לכם להכנס ולבחור אפליקציה רצויה.

אבל יש בעיה אם יש לכם קו כשר הקו שאינו יכול לקלוט חבילת גלישה או תשדורת אינטרנט מה שקורה שאם נחבר סים כשר בתך סמארטפון מוגן לא תוכלו להשתמש עם שירותי וואטצפ וחנות אפליקציות כשרה.

בשביל לפתור את הבעיה הזאת סמארטפון מושגח משווקת את המכשירים שלה שתומכים ב-2 יציאות סים, וכך ניתן לחבר 2 כרטיסי סים למכשיר ואחד יהיה כשר ואחר יהיה לא כשר, שימו לב זוהי גולת הכותרת: גם את תחברו סים שאינו כשר תוכלו להנות ממכשיר מוגן ומסונן ללא חשש כי הסים ישמש אותכם לשימוש ותכונת של המכשיר בלבד!.

אבל למי שאין לו סים כשר אבל עדיין רוצה להשתמש במכשיר כשר גם כאן חברת מושגח עוזרת לו לשמור ולהשתמש במכשיר מוגן ללא דפדפן, ומסונן לכל.  חברת מושגח עושה כל ביכולתה כדי להעניק לכם מכשירים טובים ומסוננים במחיר מוזל.

למוצרים נוספים: טלפון כשר עם וואטסאפ

סירטון הסבר קצר. 

6 תגובות

  1. רציתי לברר לגבי טלפון כשר עם וואטזאפ, מצלמה ונגן שירים (לא רק חסידיים)… האם יש לכם דבר כזה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.