משלוחים חינם
בכל הזמנה מעל 121 ש"ח

הצוות של צ’יפון

תודה שבחרתם לעבוד עם צוות צ’יפון!
נשמח לעמוד לרשותכם תמיד בטלפון: 054-334-32-32 נשמח לקבל משוב לשיפור ויעילות האתר
בצוות צ’יפון יש כמה מחלקות שלכל מחלקה יש תפקיד ייחודי אשר מעניק ללקוח את היתרונות שלו.

1. מחלקת בקרה ובדיקת מוצרים – הצוות בודק באופן תמידי אלו מוצרים חדשים נכנסו לשוק, אלו חברות מעניקות מוצרים איכותיים יותר ומוצרים פחות טובים, בודקים את המוצר מנסים אותו, משתמשים בו לאורך זמן, לאחר שהמוצר נבדק הצוות מגיע למשא ומתן כדי לקבל את המוצר המחיר הטוב ביותר, כדי לעניק לכם את המחיר הטוב ביותר.

2. לאחר שקיבלנו את המוצר הזול ביותר ואת המוצר הטוב ביותר, יש צוות מטפל בשיווק המוצר, כדי שהלוח יוכל לראות את המוצר לפני ההזמנה הצוות עושה צילומים למוצר ע”י תמונה או ע”י מדריכים ביוטיוב, כתיבת מאמרים והסברים בצורה מפורטת כדי שכל לקוח יוכל לקרוא ולראות את המוצר, וזה המוצר שהוא יקבל.

3. אז עשיתם הזמנה באתר הדגש החשוב ביותר שלנו על מהירות קבלת המוצר, לכן יש נו צוות שעוסק רק בשליחויות ובאריזת המוצרים בצורה הטובה ביותר, הצוות לוקח את ההזמנה מהאתר אורז בצורה טובה ושלוח ללקוח לפי בקשתו, צ’יטה בוקס – למרכז שירות הקרוב לבית, דואר 24 או דואר שליחים אקספרס עד הבית.

4. צוות אחרון זהו צוות שדואג לכם גם אחרי המוצר הגיע אליכם, אם יש לכם שאלות, בירורים אנחנו כאן בשבילכם.
כאשר אנחנו משלבים את 4 הצוותים יחד אנחנו עובדים בצורה מהירה יותר יעילה יותר ואיכותית יותר, כל הצוותים מסונכרנים יחד ויודעים את העבודה על הצד הטוב ביותר..
תודה צוות צ’יפון….
איך רוכשים באתר?
1. בוחרים את המוצר הרצוי
2. מוסיפים לסל הקניות
3. לאחר שכל המוצרים בסל הקניות ניתן לגשת לקופה שמופיעה בצד שמאל למעלה.
4. אם אתם רשומים באתר תוכלו להכנס לחשבון ולהמשיך את הקנייה, ומידה ועדיין לא יש לכן 2 אופציות: א’ להרשם לאתר . ב’ לרכוש באתר בלי להרשם אלא בצורה אנונימית.
5. בשלב הזה תצטרכו למלא פרטים אישיים לצורך שליחת המוצר, ת.ז של בעל כרטיס האשראי .
6. השלב שצריך לבחור סוג משלוח.
7. השלב שתכנסו למערכת מאובטחת לצורך תשלום.

הסבר על המשלוחים שלנו:

כל הזמנה שמתבצעת עד השעה 9:00 נשלחת באותו יום, הזמנה שמתבצעת אחרי השעה 9:00 תשלח ביום למחרת ( לא כולל שישי שבת) מומלץ תמיד לבחור צ’יטה שופס מאחר ושירות של צ’יטה מהיר המגיע לנקודות שירות שלהם ללא עיכובים בכל עיר בארץ.
משלוחים לאזורים מרוחקים מעבר לקו הירוק אילת ואזורים שחברת שילוח צ’יטה לא מגיעים בתדירות לוקח 5 ימי עסקים ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 054-334-32-32
דואר 24 – שייך לדואר ישראל, ללא מספר מעקב 2-4 ימי עסקים וזה אצלך.
משלוח צ’יטה בוקס תוך 1-2 עסקים זה מגיע לנקודת שירות הקרובה אלייך לבית או לעסק עם שעות פעילות גמישות מאוד – מומלץ כמהיר, ובטוח.
משלוח אקפסרס זהו משלוח עם שליח עד הבית עד 2 ימי עסקים זה אצלך, יכול להיות גם לפני.

תמחור עלות משלוח:
שליחת מכשירי סלולר במשלוח חינם!
להזמנות במחיר של 1-98 שקל:

משלוח דואר 24 עולה 15 שקל

משלוח צ’יטה בוקס עולה 19 שקל

משלוח אקפרס

להזמנות במחיר 98 -120 שקל

משלוח דואר 24 – חינם

משלוח צ’יטה בוקס עולה 5 שקל.

הזמנות מעל 120 שקל משלוח צ’יטה בוקס בחינם

הזמן באתר מעל 98 שקל וקבל משלוח חינם – בדואר .24 או תוסיפו 5 שקל ותקבלו משלוח של צ’יטה בוקס מהיר תוך ימיים החבילה מגיעה למרכז שירות הקרוב אלייך. מתחת ל-98 שקל עלות המשלוח לדואר 24 עולה 15 שקל למשלוח של צ’יטה בוקס עולה .