שלום, אז החלטנו לקנות טלפון כשר או רק לברר על טלפון כשר, כאן תקבלו קצת טיפים שיקלו על הבחירה שלכם

כאשר רוצים לקנות טלפון כשר יש כמה שקלולים שניתן וצריך לקחת בחשבון, אחד מהדברים החשובים שאנחנו צריכים להבין מה הצורך שלנו בטלפון כשר אם זה מספיק טלפון עם להוציא ולהכניס שיחות או שאנחנו גם רוצים מעבר לזה.

חשוב לדעת סים כשר תומך רק במכשיר כשר ואם חשוב לכם לפעיל סים כשר תצטרכו מכשיר כשר!

אם החלטנו שאנחנו מעוניינים בטלפון רק בשביל שיחות ומאוד חשוב לנו שיהיה לטלפון חותמת הכשר של וועדת רבנים יש סידרת מכשירים כשרה בעיקר עם מקשים, וכמובן שגם בזה יש רמות מסויימות, האם הטלפון תומך בכל סים, מה שנקרא בשפה המקצועית sim free, לדוגמא: טלפונים פשוטים וזולים אינם תומכים רשת של רמי לוי או פלאפון או הוט מובייל, לכ לשים לב למחיר שהוא גם משחק תפקיד ביעילות המכשיר.

חשוב לנו גם מראה המכשיר, ספרות גדולות וברורות, תצוגה גדולה או קטנה, כל מערך כזה מייקר טיפה את המכשיר.

אחרי שבחנו עיצוב נשאר לנו לדבר על התוכן של המכשיר יש מכשירים אשר גם ניתן להקליט איתם שיחות או להקליט הרצאות אפשרי גם להפעיל יומן ועוד..

חשוב להבין מכשיר של וועדת רבנים הוא קולט אך ורק סים כשר ולא ניתן להפעיל איתו סים לא כשר אחד המכשירים המובילים אשר נמכרים במגזר הדתי חרדי, כמובן טלפון כשר עם מקשים זהו מכשיר אפטק כשר עם חותמת וועדת רבנים, כי מחירו זול מאוד ויש לו פונקציות רבות כמו הקלטת שיחות, מסך גדול ומקשים גדולים וברורים וגם יומן עיברי ותזכורות.